Ön Kayıt Formu

Ön Kayıt Formu 

Kurulduğumuz 1997 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe sayesinde benzerlerinden önemli farkları olan bir Online Eğitim Sistemi geliştirdik. Bu avantajları yalnızca kayıt olduktan sonra öğrenebilirsin çünkü şimdilik bunu bir sır gibi saklıyoruz. Anlayışın için teşekkür ederiz.

 

Online Eğitim Sistemimiz ile sadece güzel şehrimiz İzmir’imizin insanının değil çok daha geniş bir talebi karşılayabiliyoruz. Türkiye’nin her yerine ulaşabiliyor ve hatta uluslararası online ders dahi yapabiliyoruz.

 

Online Enstrüman Derslerimizin yüz yüze eğitimden herhangi bir farkı yok. Hatta yapılan bilimsel araştırmaların sonuçlarına göre Online Eğitimin daha verimli olmasının 5 nedenini de sizler için derledik.

Online Eğitimin Daha Verimli Olmasının 5 Nedeni

 

  1. Yüz yüze eğitime göre 5 kat fazla öğrenme, (IBM)
  2. %25-60 daha fazla akılda tutma oranı, (Research Institute of America)
  3. Normale göre %40-60 daha az zaman kaybı, (Brandon Hall Group)
  4. Yarı yarıya azalan dikkat dağınıklığı, (Harvard Üniversitesi)
  5. %90 daha az enerji kaybı, %85 oranında daha az karbondioksit salınımı, (The Open University/İngiltere)
Online Kayıt Başvurusu

Online Müzik Eğitimi Sistemimiz sayesinde hiçbir aksaklık yaşamadan günün istediğin saatinde kendi evinin rahatlığında hizmet verebilmekteyiz.

 

Uzaktan Eğitim için kullanacağın cep telefonu ve bilgisayar  uygulamalarının yüklenmesinde de ücretsiz olarak destek sağlamaktayız.

 

Üstelik şimdi Online Kayıt Başvurusu yapabilir ve kayıt evraklarını e-posta yoluyla gönderebilirsin. Ödemeni de kurumumuzun banka hesabına kolayca yatırdıktan sonra derslerine hemen başlayabilirsin.

 

Haydi, dünyanın içinde bulunduğu bu zor günleri müziğin iyileştirici etkisiyle birlikte aşalım.

 

Şimdi buraya tıklayarakYeni Yıl Kampanyası” hakkında bilgi alabilir, herkesin kolayca ulaşması için %40’a varan indirimlerle sunduğumuz bu deneyimin bir parçası olabilir ve evde enstrüman öğrenebilirsin.