Ön Kayıt Formu

Ön Kayıt Formu 

Online Eğitim

Kurulduğumuz 1997 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe sayesinde benzerlerinden önemli farkları olan bir Online Eğitim Sistemi geliştirdik. Bu avantajları yalnızca kayıt olduktan sonra öğrenebilirsiniz çünkü şimdilik bunu bir sır gibi saklıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Online Eğitim Sistemimiz ile sadece güzel şehrimiz İzmir’imizin insanının değil çok daha geniş bir talebi karşılayabiliyoruz. Türkiye’nin her yerine ulaşabiliyor ve hatta uluslararası online ders dahi yapabiliyoruz.

Online Enstrüman Derslerimizin yüz yüze eğitimden herhangi bir farkı yok. Hatta yapılan bilimsel araştırmaların sonuçlarına göre Online Eğitimin daha verimli olmasının 5 nedenini sizler için derledik.

Online Eğitimin Daha Verimli Olmasının 5 Nedeni

  1. Yüz yüze eğitime göre 5 kat fazla öğrenme, (IBM)
  2. %25-60 daha fazla akılda tutma oranı, (Research Institute of America)
  3. Normale göre %40-60 daha az zaman kaybı, (Brandon Hall Group)
  4. Yarı yarıya azalan dikkat dağınıklığı, (Harvard Üniversitesi)
  5. %90 daha az enerji kaybı, %85 oranında daha az karbondioksit salınımı, (The Open University/İngiltere)
Yaz Dönemi Kampanyası
Online Kayıt Başvurusu

Online Müzik Eğitimi Sistemimiz sayesinde eğitimlerimize ara vermeden ve aksaklık yaşamadan günün istediğiniz saatinde evinizin rahatlığında sizlere hizmet verebilmekteyiz.

Uzaktan Eğitim için kullandığımız cep telefonu ve bilgisayar  uygulamalarının yüklenmesinde de ücretsiz olarak destek sağlamaktayız.

Üstelik şimdi Online Kayıt Başvurusu yapabilir ve kayıt evraklarınızı e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Ödemenizi de kurumumuzun banka hesabına kolayca yatırdıktan sonra derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Haydi, dünyanın içinde bulunduğu bu zor günleri müziğin iyileştirici etkisiyle birlikte aşalım.

Şimdi “Yaz Dönemi Kampanyası” ile herkesin kolayca ulaşabilmesi için çok uygun fiyatlarla bu deneyimin bir parçası olabilir, evde enstrüman öğrenebilirsiniz.

Kalplerden Gelen Müziği Hayata Bağlayan Köprü

Mutfağımızda müzik eğitimi üretiyor olabiliriz ancak sunduğumuz şey kesinlikle toplumsal dönüşümü sağlayacak
olan bireysel gelişimin ta kendisidir.